50 مطلب آخر
صفحه اصلی / جزئیات مندرج در بولتن خبر - سایت تخصصی بیمارستانسازی

 

توضیحاتی در باره  مطالب ارائه شده در  فایل

 

بولتن خبر

 http://www.hospital-ir.com/news/95

 

 

همانطوریکه احتمالا مطلعید ، اولین سری از اطلاعات و مشخصات بیمارستانهای کشور شامل نام بیمارستان - نوع  مالکیت -  تعداد تخت اسمی و فعال - نوع بخشهای بستری -  تاریخ تاسیس و...   ،  برای اولین بار در ایران  ،  در خرداد ماه سال 1385 توسط  این سایت تهیه و بارگذاری  و نهایتا  وارد فضای اینترنتی کشور گردید تا مورد استفاده همگان قرار گیرد .

 

اما متاسفانه تعدادی از انواع سایت های بی شخصیت  اعم از دولتی و دانشجویی و حتی مذهبی و .... با سرقت زحمات همکاران ما ، بدون ذکر منبع  و یا حتی به نام دیگران  ، برنامه های  ما را برای توسعه آن اطلاعات ، بناچار به واکنش انقباضی سوق دادند .

 

بعد از آن سعی نمودیم اطلاعات به روز بیمارستانها را که برای صنف بیمارستانسازان و بیمارستانداران  بسیار مهم میباشد را  ، در قالب های جداگانه و نه به صورت یکجا و آماده برای سرقت ، ارائه دهیم و براین مبنا در چند فایل مختلف نظیر   پروژه جدید   ،  چند پروژه   ،  پروژه فعال    ،   پروژه غیرفعال   ،   پروژه جنبی   ،   افتتاح پروژه    و ... این مطالب را تنظیم و  در چند سال اخیر تقدیم نماییم . 

 

اما  بعد از جند سال ، کاربران حرفه ای این سایت ، گله مند پراکنده بودن این مطالب بودند زیرا برای اطلاع از یک موضوع پروژه ای مجبور بودند چند فایل را جستجو کنند که در عمل باعث مشکلات میگردید

 

بالاخره با مشاوره با متخصصان نرم افزار و آی تی  ، تصمیم به ارایه مطالب بیمارستانی هر استان در یک فایل مستقل گرفتیم  تا ضمن خطی کردن تمام داده ها ، بتوان از جاافتادگی احتمالی مطالب برای کاربران در هنگام جستجو برای مطالب قدیمی نیز جلوگیری نمود .

 

براین اساس  ، و بعد از  10  سال کسب تجربه در تولید و نشر و بازنشر اخبار و اطلاعات تخصصی بیمارستانی ،  2 سال است که در تنظیم و تقدیم هر خبر در     بولتن خبر    نکات ذیل  در این فایل  ، مد نظر قرار گرفته و رعایت میگردد :

 

 

(1) اطلاعات جدید و کامل تر از امکانات بیمارستانهای جدیدالتاسیس و قدیمی فعال در سطح تمامی شهرستانهای هر استان ، به روز رسانی و در هر مرحله خبرنویسی مجددا تنظیم  و در این فایل ارایه میگردد. 

(2) آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های بیمارستانی موجود در سطح هر استان نیز با نیم نگاهی به آرشیو انحصاری سایت تخصصی بیمارستانسازی در هر خبر به روز رسانی و اعلام میگردد.

(3) مختصری از اطلاعات پروژه های درمانی دردست احداث استان مورد بحث برای ترسیم دورنمای رقابت در انواع فعالیتهای بیمارستانداری و بیمارستانسازی در آن منطقه ، در هر مرحله خبر نویسی لحاظ میگردد.

(4) چون گذشت زمان در تغییر این اطلاعات بسیار موثر است ، حدودآ هر  15 ماه  یکبار ، اطلاعات جدیدتر هر استان مجددا منتشر میگردد.

(5)  همانطور که در سیر اطلاع رسانی وضعیت پروژه های بیمارستانی در این سایت ملاحظه نمودهاید، اطلاعات مربوط به هر استان در هر مرحله چند بعدی تر تنظیم و تقدیم میشود . این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

(6) هر گونه باز نشر اطلاعات فایل  بولتن خبر  این سایت  اکیدآ ممنوع   بوده و در صورت کپی برداری آن به هر شکلی ، حق اقامه دعوی حقوقی برای جبران ضرر اقتصادی به مبلغ  10 ملیون تومان  برای نماینده حقوقی سایت تخصصی بیمارستانسازی محفوظ میباشد.  سارقین علمی در این مورد تردیدی نداشته باشند . 

 

سخن آخر : این خواسته های کاربران محترم سایت است که ما را به سمت جمع آوری جامعترین آرشیو فعالیتهای بیمارستانسازی در کشور هدایت نموده است ، خواهشمندیم با پیشنهادات خود ما را کاملتر کنید

 

 

بولتن خبر
 http://www.hospital-ir.com/news/95  

 

 

 

آمار بازدیدها

بازدید امروز : 2172
بازدید دیروز : 9513
بازدید این ماه : 122084
بازدید امسال : 1528997
بازدید کل : 28439794

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش