50 مطلب آخر
صفحه اصلی / راهنمای تحقیق در بانک اطلاعات بیمارستان سازی کشور

سایت تخصصی بیمارستان سازی در ایران  ، با استعانت از پروردگار ٬  و بدون کوچکترین وابستگی تشکیلاتی یا مالی یا پشتیبانی... به هیچ یک از ارکان دولتی ،  با  همت و هزینه دلسوختگان و متخصصین این صنعت ، از طریق  تحقیق و جستجو در کتابها و منابع علمی کشورهای مختلف و بازدید های میدانی از پروژه های بیمارستانی داخلی و خارجی ٬ و با  دیده بانی از  آخرین دستاوردهای علمی موجود ٬ ضمن توفیق در ایجاد یک بانک تخصصی و علمی بی نظیر ٬ توانسته است ٬ به طور هم زمان ،  تجارب  بومی دست اندرکاران داخلی را نیز ضبط و ثبت نموده و  با تلفیق این دانش و  آن تجربه ٬   بعنوان کانون نشر دیدگاههای تخصصی بیمارستانی ٬ مطرح  و  انشاءا... لحظه ای نیز در این مسیر تردید و توقف نخواهد نمود .

 

در حال حاضر سایت تخصصی بیمارستان سازی در ایران پس از 10 سال تلاش بی وقفه ، ضمن پشت سر گذاردن تمامی رقبای اینترنتی دولتی و خصوصی خود در مباحث بیمارستانسازی ، به گونه ای جامعیت داشته که اکثر سایت های بیمارستانی و حوزه سلامت ، فایل های بیمارستانسازی خود را خذف ، و در یک رقابت علمی و عملی ، این عرصه را به متخصصان واقعی بیمارستانسازی واگذار نموده اند .

 

این سایت تخصصی با رصد روزانه و هفتگی بیش از 85 منبع خبری اینترنتی یا مکتوب در سه حوزه مهندسی -  پزشکی  - علوم اجتماعی  ، و دهها پرتال دانشگاهی و صنفی سلامت محور ،  گل چینی از خبرها و اطلاعات مرتبط با مقوله بیمارستانسازی و بیمارستانداری را ، در یک بسته خبری و مطابق با نیازمندی های دست اندرکاران بیمارستانی کشور فراهم آورده است . به گونه ای که نظیر این کارتابل خبری تخصصی در مباحث بیمارستانسازی و بیمارستانداری در هیچ نهاد و موسسه دیگری در کشور مسبوق نبوده و حجم اشتراک فعال بیش از 1300 کاربر مهم دولتی و خصوصی و مشاوران حرفه ای بیمارستانسازی ، و بازدید های نیم  میلیونی ماهانه از صفحات سایت ،  موید این موضوع میباشد .

 

در حال حاضر تولید و انتشار بیش از دوازده هزار صفحه اطلاعات بیمارستانی در فضای مجازی زبان فارسی ، امکان افتخار آمیزی است که همکاران ما در این سایت با ساعتها تلاش شبانه روزی آن را تولید تموده اند تا هم اکنون به راحتی در دسترس شما قرار گیرد .  مهمتر از آن ایجاد امکان آرشیو و نگهداری این صفحات در نرم افزار و سخت افزار این سایت است که علیرغم هزینه سنگین آن ، بدلیل برآورده کردن آرزوی محققین بیمارستانی برای تفحص در تاریخ زنده بیمارستانهای کشور ، اجرایی گردیده ، به گونه ای که در کل کشور  فقط  یک مرجع  وجود دارد  که اخبار حداقل 10 سال گذشته از روند اتفاقات و بخشنامه ها و سیر تحولات  بیمارستانداری و مراحل  تکمیل پروژه های بیمارستانسازی کشور را جمع آوری و در اختیار آنلاین همگان قرار داده است و آن ، سایت تخصصی بیمارستانسازی در ایران است.

 

 

 

 

روش پیشنهادی برای تحقیق در سایت

 

پس از عضویت در سایت و شارژ اشتراک ، شما میتوانید هر موضوع بیمارستانداری یا بیمارستانسازی مورد نظر خود را با استفاده از کلمات کلیدی منتخب ، در قسمت جستجو در آرشیو  این سایت  (نوار بالای سایت - سمت چپ)  قرار داده و پس از هر بار کلیک تمامی فایل های خبری و یا اطلاعاتی مرتبط با آن را از سال 1385 تا امروز ، دریافت نمایید.

 

تذکر 1 - بهتر است از چند کلمه کلیدی متفاوت برای موضوع مورد نظرتان استفاده  نموده و فایل های مشترک هر بار جستجو ها  را مطالعه نمایید

 

تذکر 2 - برای کاربران غیر عضو و یا کاربرانی که شارژ اشتراک ندارند ، فقط صفحات مجاز جستجو خواهد شد نه تمام صفحات آرشیوسایت .

 

تذکر 3 -  برای یک جستجوی سریع  میتوانید هر یک از شاخه های 58 گانه موضوعی سایت (نظیر پروژه جدید - پروژه فعال - تخت فرسوده - تخت اورژانس و...) را انتخاب و مطالب مندرج در آن را ملاحظه نمایید ولی توجه داشته باشید که در فایل این موضوعات  ، همه مطالب مرتیط گنجانده نمیشود زیرا فرمت سایت به گونه ای است که یک صفحه فقط در یک فایل موضوعی ثبت شده است و بر خلاف بعضی سایت ها ،  اینجا یک صفحه در چند فایل تکرار نمیشود. بنا براین صفحاتی که حاوی چند مطلب هرچند مهم هم که باشند فقط در یک شاخه قرار میگیرند و برای دسترسی به موارد اینچنینی فقط روش جستجو با کلمات کلیدی ، جامع و کامل خواهد بود .

 

تذکر 4 -  آندسته از کاربران که اطلاعات پروژه های بیمارستانی کشور را برحسب محل یا نوع بیمارستان نیاز دارند  (نظیر شرکت های تجهیزات پزشکی و یا فروشندگان خدمات به بیمارستانهای جدید و یا نوساز و یا در دست احداث) میبایستی نام محل جغرافیایی همراه با نام  بیمارستان مورد نظر خود را در محل  جستجو  وارد و سپس کلیک نمایند تا در لیست مطالب خروجی ،  روند شروع کار آن پروژه را از اولین اخبار و اطلاعات مربوط به آن پروژه  تا زمان حال آن  را رویت نمایند.(با لحاظ نمودن تذکر 2)

 

 

آمار بازدیدها

بازدید امروز : 2402
بازدید دیروز : 10604
بازدید این ماه : 35013
بازدید امسال : 850751
بازدید کل : 36325159

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش