50 مطلب آخر
درمانگاه : احداث نخستين پلي‌كلينيك ضايعات عروقي محيطي

. . . .  با اخذ مجوز از سوي وزير بهداشت، نخستين پلي‌كلنيك تخصصي ضايعات عروقي محيطي، مغزي و قلبي مازندران كه در كشور بي‌نظير است با سرمايه‌گذاري يكي از پزشكان ماهر كشور در بابل احداث مي‌شود  . . . .

مابقی مطلب را ٬ با کلیک کردن بر روی   ادامهء متن    در پایین این کادر ٬  ملاحظه بفرمائید :

تحلیل ما

متن کامل

احداث نخستين پلي‌كلينيك ضايعات عروقي محيطي، مغزي و قلبي در بابل

نماينده مردم بابل در مجلس گفت: به زودي با اخذ مجوز، نخستين پلي‌كلنيك تخصصي ضايعات عروقي محيطي، مغزي و قلبي مازندران در بابل احداث مي‌شود.

محسن نريمان اظهار داشت: با اخذ مجوز از سوي وزير بهداشت، نخستين پلي‌كلنيك تخصصي ضايعات عروقي محيطي، مغزي و قلبي مازندران كه در كشور بي‌نظير است با سرمايه‌گذاري يكي از پزشكان ماهر كشور در بابل احداث مي‌شود.

 
وي افزود: هفته آينده نشستي با اين سرمايه‌گذار داريم و بعد از توجيه شدن از نحوه سرمايه‌گذاري و اطمينان از اينكه روند اجرايي اين پروژه بزرگ در بابل به كندي پيش نمي‌رود، نسبت به اخذ مجوز از سوي وزير بهداشت اقدام مي‌شود.

 
نريمان با تقدير از پيگيري مستمر اعضاي هئيت امناي اين مجتمع درماني تصريح كرد: از هيچ تلاش و كوششي براي عملياتي شدن اين پروژه بزرگ دريغ نمي‌كنيم.

 
رئيس شوراي شهر بابل نيز با ضروري شمردن احداث اين پلي‌كلنيك در شهرستان بابل احداث اين مركز را يكي از كارهاي ماندگار در بابل دانست و خاطرنشان كرد: كمك در جهت تسريع روند اجرايي اين پروژه از باقيات و صالحات و ذخيره دنيا و آخرت است.

 
موسس پايگاه انتقال خون بابل نيز با اشاره به اينكه ابراهيم كتابچي بخشي از سرمايه‌گذاري اين پروژه بزرگ را تقبل كرده است افزود: پيش‌بيني مي‌شود براي احداث اين مجتمع درماني بالغ بر 10 ميليارد تومان هزينه صرف شود كه بخشي از اين سرمايه‌گذاري توسط مسئولان محلي تامين مي‌شود.


حسن طيبي تصريح كرد: در حال حاضر اقدامات اوليه براي اجراي اين پروژه لحاظ شده و به محض دريافت مجوز عمليات اجرايي آن بدون وفقه‌ آغاز مي‌شود.

 
وي اضافه كرد: اين پلي‌كلنيك تخصصي در زميني به مساحت 4 هزار مترمربع كه اهدايي زنده ياد محمدعلي فهيما است، در مكان دارالشفا بابل احداث مي‌شود.


رئيس پايگاه انتقال خون بابل نيز اظهار داشت: سال گذشته حدود 25 هزار نفر براي اهداي خون به اين پايگاه مراجعه و بيش از 22 هزار و 599 واحد خون به نيازمندان اهدا كردند.


محمد عطارزاده افزود: ميانگين اهداي خون در كشور به ازاي هر هزار نفر 25 نفر است، در حاليكه اين ميانگين در بابل به ازاي هر هزار نفر 43 نفر است.


وي در پايان اذعان داشت: انتظار داريم مسئولان شهرستان نسبت به اين پايگاه احساس مسئوليت كرده از نزديك با فعاليت و اقدامات اين پايگاه آشنا شوند و كاستي‌هاي موجود را به ما تذكر داده تا نسبت به رفع آن اقدام كنيم.

منبع : فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۸/۸/۲۵ تعداد بازدیدکنندگان : 10795

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 4667
بازدید دیروز : 4231
بازدید این ماه : 91950
بازدید امسال : 233150
بازدید کل : 36600223

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش