50 مطلب آخر
بیو توریسم : ايراني مقيم آلمان و توريسم درماني در شبستر

پروفسور ايراني و عضو برجسته جمعيت جراحان پلاستيك آلمان، صنعت توريسم درماني در شهرستان شبستر، زادگاه خود ايجاد مي كند    . . . . .    با حضور پروفسور رحمان زاده در تبريز، موضوع استقرار تيم پزشكي وي از آلمان در بیمارستان شبستر مستقر و معالجه هموطنان و اتباع كشورهاي همسايه در آن و احداث مركز پزشكي و درماني بين المللي در شهر تبريز با مديريت اين عضو برجسته جمعيت جراحان پلاستيك آلمان عملياتي میشود    . . . . .   با نگرش به وجود زيرساختهاي موجود و با تبديل بیمارستان 93 تختخوابي شبستر به يك بیمارستان تخصصي و فعال شدن راه آهن شبستر - تبريز،   سرمايه گذاري مناسب براي ايجاد ظرفيتهاي اقامتي و گردشگري با اولويت درماني در اين شهرستان صورت میپذيرد    . . . . .  

جهت رویت مابقی این مطلب ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن  در کادر زیر کلیک فرمائید :   

تحلیل ما

متن کامل

ايراني مقيم آلمان، صنعت توريسم درماني در شبستر را ايجاد مي كند

پروفسور ايراني و عضو برجسته جمعيت جراحان پلاستيك آلمان، صنعت توريسم درماني در شهرستان شبستر، زادگاه خود ايجاد مي كند.

پروفسور ' رحيم رحمان زاده '  در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و استاندار آذربايجان شرقي، با تاكيد بر توسعه اين صنعت درآمدزا در منطقه، راه هاي مختلف اجرايي شدن اين هدف را مورد بحث و بررسي قرار داد.

در اين ديدار كه پيرو نتايج تفاهم فيمابين استاندار آذربايجان شرقي و پروفسور رحمان زاده در سفر  به هامبورگ آلمان صورت گرفت، بعد از بررسي آخرين وضعيت آذربايجانيهاي مقيم اين كشور چارچوب اقدامات اجرايي براي تحقق توسعه توريسم سلامت در شهرستان شبستر مشخص شد.

در اين نشست پيش بيني شد با نگرش به وجود زيرساختهاي موجود و با تبديل بیمارستان 93 تختخوابي شبستر به يك بیمارستان تخصصي و فعال شدن راه آهن شبستر - تبريز، سرمايه گذاري مناسب براي ايجاد ظرفيتهاي اقامتي و گردشگري با اولويت درماني در اين شهرستان صورت پذيرد.

در اين ديدار مقرر شد با حضور پروفسور رحمان زاده در تبريز، موضوع استقرار تيم پزشكي وي از آلمان در بیمارستان شبستر مستقر و معالجه هموطنان و اتباع كشورهاي همسايه در آن و احداث مركز پزشكي و درماني بين المللي در شهر تبريز با مديريت اين عضو برجسته جمعيت جراحان پلاستيك آلمان عملياتي شود.

پروفسور ' رحيم رحمان‌زاده ' پايه گذار جراحي مدرن ارتوپدي و تروماتيك ارتوپدي در سطح بين‌الملل و رييس مركز بين‌المللي جراحي مفاصل و استخوان برلين، اصالتي آذربايجاني دارد و متولد شهرستان شبستر در 117 كيلومتري تبريز است.

وي در 18 سالگي به تركيه رفت و تحصيلات پزشكي عمومي خود را در استانبول به پايان رساند و سپس براي تكميل تحصيلات تخصصي خود در رشته جراحي عمومي و جراحي تصادفات ارتوپدي راهي آلمان شد.

رحمان زاده در دانشگاه ماينز آلمان به مقام پروفسوري نايل آمد و از سال 1973 رياست كرسي جراحي دانشگاه برلين را برعهده گرفت.

وي به عنوان پايه گذار جراحي مدرن ارتوپدي، تكنيك‌هاي جراحي خاص در اين رشته را ابداع كرد.

پروفسور رحمان زاده درحال حاضر به عنوان پرزيدنت همايش هاي اروپايي و جهاني جمعيت جراحان ارتوپدي تصادفات و سوانح، جمعيت جراحان پلاستيك آلمان و جمعيت جراحان عمومي اين كشور را برعهده دارد.

منبع : ايرنا

منبع : تاریخ : ۱۳۸۹/۱۰/۱۵ تعداد بازدیدکنندگان : 11497

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 379
بازدید دیروز : 2038
بازدید این ماه : 68206
بازدید امسال : 209406
بازدید کل : 36576479

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش