50 مطلب آخر
پروژه غیرفعال : خلع يد از پيمانكار بيمارستان بجنورد

استاندار خراسان شمالي گفت: دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي موظف به خلع يد پيمانكار  بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد شده است   . . . . .   دليل خلع يد پيمانكار  بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد تخلفات در ساخت  بیمارستان  فاروج و آشخانه در اين استان عنوان شد   . . . . .  بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد با تغيير جانمايي  از نيمه دوم امسال اجرايي شد    . . . . .   بیمارستان 24 تختخوابي فاروج و 32 تختخوابي آشخانه با بيش از 90 درصد پيشرفت در دست اجرا هستند اما به علت بدقولي پيمانكار با تاخير در بهره برداري مواجه شده اند   . . . . .  

جهت رویت متن خبر ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن در كادر زير کلیک فرمائید : 

تحلیل ما

متن کامل

استاندار خراسان شمالي خواستار خلع يد پيمانكار بیمارستان بجنورد شد

استاندار خراسان شمالي گفت: دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي موظف به خلع يد پيمانكار  بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد شده است.

'ابوطالب شفقت'  در جمع مديران اين استان دليل خلع يد پيمانكار  بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد را تخلفات در ساخت  بیمارستان  فاروج و آشخانه در اين استان عنوان كرد.

وي اضافه كرد: وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشكي نيز از دانشگاه علوم پزشكي خواسته تا به دليل تخلف، اين پيمانكار را خلع يد كند.

استاندار خراسان شمالي از دانشگاه علوم پزشكي خواست تا هر چه سريعتر نسبت به بركناري اين پيمانكار اقدام كند.

 بیمارستان  280 تختخوابي بجنورد از مصوبات دور دوم سفر هيات دولت به خراسان شمالي است كه با تغيير جانمايي آن از نيمه دوم امسال اجرايي شد.

 بیمارستان 24 تختخوابي فاروج و 32 تختخوابي آشخانه نيز از مصوبات دور دوم سفر هيات دولت به استان خراسان شمالي با بيش از 90 درصد پيشرفت در دست اجرا هستند اما به علت بدقولي پيمانكار با تاخير در بهره برداري مواجه شده اند.

منبع : ایرنا

منبع : تاریخ : ۱۳۹۰/۱/۱۹ تعداد بازدیدکنندگان : 10632

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 2319
بازدید دیروز : 2141
بازدید این ماه : 71541
بازدید امسال : 138052
بازدید کل : 36505125

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش