50 مطلب آخر
بیماران خاص : ‌بیمارستان آیت الله یثربی کاشان (بیماران خاص) به بهره برداری رسید

بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی  در زمینی به مساحت 13 هزار و 333 متر مربع و با زیربنای 11 هزار و 333  متر مربع  شامل بخش های  آنکولوژی (رادیوتراپی، براکی تراپی و شیمی درمانی)، همودیالیز، تالاسمی ، پیوند کلیه وغیره میباشد .......................

تحلیل ما

متن کامل

 

‌بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی (ره) کاشان به بهره برداری رسید

 

‌بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی (ره) کاشان با حضور سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی (ره) دارای 11 درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی شامل داخلی، ریه، قلب، کلیه، مغز و اعصاب، جراحی های عمومی، ترمیمی، ارولوژی، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، چشم و زنان است.


محمدحسین اعرابی گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت 13 هزار و 333 متر مربع و با زیربنای 11 هزار و 333  متر مربع در اراضی دانشگاه علوم پزشکی کاشان توسط موسسه عمران این شهرستان با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان احداث شد.

 وی با اشاره به اینکه این بیمارستان توسط موسسه محب سلامت کاشان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در حال تجهیز است، افزود: موسسه محب سلامت از موسسات وابسته به هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

اعرابی با بیان اینکه بیمارستان آیت االله یثربی شامل بخش های درمانی، پاراکلینیکی و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان است، تصریح کرد: بخش های درمانی از آنکولوژی (رادیوتراپی، براکی تراپی و شیمی درمانی)، همودیالیز، اورژانس، مراقبت های ویژه، بستری مردان و زنان و اتاق عمل تشکیل شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: بخش‌های پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه، سنگ شکن، تصویربرداری و داروخانه است.

---------------

پایان

منبع : خبرگزاری ایسنا تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ تعداد بازدیدکنندگان : 7705

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1200
بازدید دیروز : 2457
بازدید این ماه : 82195
بازدید امسال : 316899
بازدید کل : 36683972

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش