50 مطلب آخر
حوادث و ایمنی : یک درب ، ناجی جان رزیدنت روانپزشکی از حمله بیمار با سابقه 3 قتل

عصر امروز بیمار خانم جوان HIV مثبت بستری در بخش حاد یکی از بیمارستان های بزرگ روانپزشکی با سابقه قتل سه نفر، در هنگام ویزیت عصر رزیدنت به وی حمله کرد. این بیمار با ورود به استیشن پرستاری، اقدام به پرت کردن صندلی و شکستن مانیتور کامپیوتر کرده و با شیشه های شکسته پس از "خودزنی " به سمت رزیدنت حمله ور شد ............

تحلیل ما

متن کامل

 

یک درب ، ناجی جان رزیدنت روانپزشکی از حمله بیمار با سابقه 3 قتل

 

بیمار HIV مثبت بستری در بخش حاد یکی از بیمارستان های بزرگ روانپزشکی با سابقه قتل سه نفر، در هنگام ویزیت عصر رزیدنت به وی حمله کرد.

 

عصر امروز بیمار خانم جوان HIV مثبت بستری در بخش حاد یکی از بیمارستان های بزرگ روانپزشکی با سابقه قتل سه نفر، در هنگام ویزیت عصر رزیدنت به وی حمله کرد. این بیمار با ورود به استیشن پرستاری، اقدام به پرت کردن صندلی و شکستن مانیتور کامپیوتر کرده و با شیشه های شکسته پس از "خودزنی " به سمت رزیدنت حمله ور شد.


رزیدنت روانپزشکی مذکور به همراه سایر پرسنل به اتاق استراحت در انتهای استیشن پناه برد. در این هنگام بیمار درب شیشه ای استیشن را قفل کرده و به اتاق استراحت هجوم آورده و با فریادهای تهدید آمیز شروع به شکستن آن می کند. وقتی درب اتاق در معرض شکستن کامل قرار گرفت ، در آستانه ورود بیمار به اتاق، نگهبانان سر رسیده و اقدام به مهار بیمار نمودند.


اگر چه در صدد زیر سوال بردن تلاش های مجدانه و دلسوزانه پرسنل و مدیران بیمارستان مذکور نیستم اما به طور کلی این حادثه و ده ها حادثه مشابه آن می تواند گویای آن باشد که اگر اقدام عاجلی در زمینه تامین آرامش و امنیت بیمارستان ها نشود ممکن است پس از این با فجایع آزاردهنده تری مواجه شویم.

 

چه بسا دفعات بعد مهاجمان در عملی کردن نیت خطرناک خود موفق شوند و جامعه، سیاه پوش سپید پوشان عرصه سلامت شود.

---------------------

پایان

منبع : سلامت نیوز تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ تعداد بازدیدکنندگان : 6324

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 108
بازدید دیروز : 4088
بازدید این ماه : 108
بازدید امسال : 324264
بازدید کل : 36691337

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش